Powiększanie penisa – czy istnieje skuteczna metoda?

krawiecka miaraZawsze marzyłeś o posiadaniu dużego członka, który będzie w stanie usatysfakcjonować każdą kobietę? Zastanawiałeś się niejednokrotnie, czy istnieją w ogóle skuteczne sposoby, dzięki którym można zwiększyć rozmiar męskości? Jeśli tak, to nie jesteś sam! Jak pokazują badania, blisko osiemdziesiąt procent mężczyzn nie jest zadowolona ze swojej długości penisa. Co więcej, zdecydowana część płci męskiej jest zdania, że rozmiar prącia ma istotne znaczenie dla kobiet.

Chociaż nie zawsze mężczyźni chcą się przyznawać do swoich kompleksów, to jednak wcale nie muszą w nich pozostawać. Oto kilka sprawdzonych metod, dzięki którym można sprawić, że członek stanie się ciut dłuższy.

Średnie długości członka – statystyki

Wiemy już o tym, że większość mężczyzn chciałaby posiadać dłuższego penisa. Jednak, jak się okazuje, kompleksy wielu panów bardzo często są nieuzasadnione, gdyż na przykład są posiadaczami członka średnich rozmiarów. Z czego to wynika? Przede wszystkim z tego, że męska część społeczeństwa posiada mało realistyczne wyobrażenie o tym, jakiej długości powinien być penis. Często ich przekonania są budowane na podstawie opinii kolegów lub filmów pornograficznych, w których występują aktorzy chwalący się rozmiarem swojej męskości.

Za prawidłowo rozwinięte prącie uznawany jest członek, którego wielkość w stanie wzwodu wynosi więcej niż dziesięć centymetrów. Jeżeli jednak nie przekracza czternastu centymetrów, wcale nie musi to oznaczać, że nasz penis należy do małych. Członki o długości do osiemnastu centymetrów są uznawane za średnie, natomiast powyżej tej granicy – za duże. Przeważająca część panów może poszczycić się penisami średniej wielkości, które najczęściej liczą piętnaście, szesnaście centymetrów.

Warto w tym miejscu dodać, że rozmiar prącia jest zaprogramowany w genach, dlatego na jego długość mamy bardzo niewielki wpływ. Trzeba także pamiętać, że wielkość członka u nastoletniego chłopca nie daje 100% możliwości, aby ocenić, jak jego członek będzie wyglądał po przebyciu okresu dojrzewania. Ostateczny rozmiar penisa można zweryfikować dopiero po ukończeniu osiemnastego roku życia.

Czy penisa można w ogóle powiększyć?

Penis jest organem zbudowanym z tkanek, który może być poddawany powiększeniu. Wynika to przede wszystkim ze specyfiki tworzących go ciał jamistych oraz ciała gąbczastego. Wykazują one duże zdolności adaptacyjne – jeśli tkanki są poddawane systematycznemu rozciąganiu, wówczas stymulowana jest budowa nowych komórek. Dzięki temu prącie można powiększyć skutecznie i trwale.

Spośród metod umożliwiających powiększanie członka można wyróżnić zarówno sposoby naturalne, jak i zabiegi operacyjne, chirurgiczne. Te drugie, ze względu na stosunkowo dużą inwazyjność oraz możliwość komplikacji pooperacyjnych, są polecane jedynie w niektórych przypadkach, np. przy niedorozwoju prącia lub w stanie chorobowym określanym mianem tzw. mikropenisa.

Powiększanie penisa silikonem lub laserem

dłonie opierające się o spodnieMężczyznom pragnącym zwiększyć rozmiar swojego penisa, współczesna medycyna estetyczna ma coraz więcej do zaoferowania. Jedną z alternatyw dla klasycznej operacji chirurgicznej może być zabieg powiększania członka przy pomocy silikonu lub lasera.

Do prącia można wstrzyknąć silikon, ale efektem ubocznym takiej terapii może być brak czucia w członku. Co więcej, podanie preparatu zawierającego silikon może też wiązać się z bliznowaceniem tkanki podskórnej. Za najbezpieczniejszy rodzaj wypełniacza jest uważana tkanka tłuszczowa. Może ona zostać przeszczepiona do penisa po odessaniu go z różnych miejsc na ciele. Tego typu zabieg jest przeprowadzany w znieczuleniu miejscowym i jest mało inwazyjny. W ten sposób można powiększyć penisa nawet o połowę, a jego długość zwiększyć o ok. 10-20%.

Rozmiar penisa można również zmienić poprzez poddanie się zabiegowi przy wykorzystaniu lasera. Jest on przeprowadzany w lekkiej narkozie, a polega na wydłużeniu prącia poprzez zerwanie za pomocą wiązki światła laserowego tzw. więzadeł wieszadłowych. Dodatkowo można pogrubić członka własnym tłuszczem pochodzącym od pacjenta. Rekonwalescencja jest krótka, a powrót do aktywności seksualnej jest możliwy po tygodniu od zabiegu.

Powiększanie członka kwasem hialuronowym

Poza zabiegami z wykorzystaniem silikonu czy lasera, istnieje także możliwość zwiększenia rozmiaru prącia przy użyciu kwasu hialuronowego. Preparaty zawierające w swoim składzie cząsteczki kwasu hialuronowego są na powszechną skalę stosowane w medycynie estetycznej, między innymi do modelowania ramion, pośladków, piersi, łydek itp. Tego typu środki są w pełni bezpieczne, nie powodują praktycznie żadnych powikłań, a efekty utrzymują się ok. dwóch lat.

Zabieg powiększania penisa kwasem hialuronowym jest przeprowadzany w znieczuleniu miejscowym i charakteryzuje się małą inwazyjnością. Preparat jest wstrzykiwany pacjentowi podskórnie przy pomocy cienkiej igły. Zaaplikowany środek nie przemieszcza się, dlatego nie trzeba martwić się o to, że powstaną nieestetyczne grudki czy jakiejkolwiek nierówności. Rezultat jest widoczny natychmiast – penis zostaje pogrubiony o 2-5 cm w obwodzie.

Domowe ćwiczenia na powiększanie penisa

W poszukiwaniu bezpiecznych i naturalnych metod na powiększanie członka, warto zainteresować się ćwiczeniami manualnymi. O ile można zwiększyć rozmiar prącia, ćwicząc systematycznie? Średnio ok. 1 cm w długości penisa po dwóch miesiącach oraz o ok. 0,5 cm kolejnych dwóch-trzech. Są to oczywiście wartości przybliżone – wszystko zależy od rodzaju oraz regularności wykonywanych ćwiczeń.

Dzięki ćwiczeniom manualnym można nie tylko wpłynąć na rozmiar prącia, ale także wzmocnić erekcję oraz nauczyć się kontrolowania wytrysku. Do najpopularniejszych ćwiczeń należą te, które polegają na rozciąganiu przyrodzenia, na przykład w następujący sposób:

  • Chwyć żołądź jedną ręką i trzymaj zdecydowanie tak, aby chwyt nie sprawiał dyskomfortu.
  • Teraz używając drugiej ręki (umieszczając ją przy podstawie penisa), zacznij ciągnąć prącie do momentu, aż poczujesz naciąganie.
  • Taką pozycję postaraj się utrzymać przez ok. 10-20 sekund.
  • Zrób krótką przerwę, po czym powtórz czynność jeszcze raz.
  • Ćwiczenie wykonuj od 2 do 5 minut w jednej sesji, najlepiej jeden lub dwa razy dziennie. W razie nadmiernego pobudzenia aktywność trzeba na chwilę przerwać.

Powiększanie penisa – tabletki i kremy

Na rynku można znaleźć duży wybór preparatów farmakologicznych, które dają możliwość zwiększenia rozmiaru męskości bez żadnego ryzyka. W ich składzie można zazwyczaj znaleźć wyciągi z roślin i ziół, zestawione z witaminami, aminokwasami oraz najróżniejszymi mikro i makroelementami. Takie składniki kwalifikują je do suplementów diety, które mają za zadanie dostarczenie organizmowi tego, czego zazwyczaj brakuje w codziennym jadłospisie.

tabletki na porost penisa

Tabletki i kremy na powiększenie penisa są opracowywane przede wszystkim w ten sposób, aby przywracać równowagę hormonalną oraz równocześnie stymulować produkcję męskich hormonów płciowych, czyli androgenów. Chodzi tutaj w szczególności o tzw. wolny testosteron. Z wiekiem męskie jądra wytwarzają go coraz mniej, co skutkuje spadkiem potencji. Wraz ze zwiększoną produkcją testosteronu dochodzi w organizmie do podwyższenia metabolizmu i dodatniego bilansu azotowego, co przekłada się bezpośrednio na podwyższenie libido. Dzięki lepszemu ukrwieniu penis staje się większy i sztywniejszy.

W jaki sposób jeszcze można zwiększyć rozmiar prącia?

Chcąc powiększyć penisa, można też sięgnąć po dostępne na rynku urządzenia takie jak ekspandery oraz pompki: wodne i próżniowe. Przyrządy te pozwalają skutecznie zwiększyć obwód oraz długość przyrodzenia, a co więcej, mogą być stosowane nawet przez mężczyzn borykających się ze słabą erekcją. Pompki próżniowe działają na zasadzie odessania powietrza znajdującego się wewnątrz cylindra, co skutkuje powstaniem podciśnienia. W rezultacie dochodzi do powstania mikropęknięć, a w konsekwencji następuje proces regeneracji oraz rozrostu komórek. Pompki wodne działają w podobny sposób, z taką różnicą, że są dedykowane do używania w środowisku wodnym.

Podsumowanie

Jak się okazuje, istnieje wiele różnych metod umożliwiających powiększenie penisa. Jeśli chcesz, aby przyrodzenie stało się optycznie większe natychmiast, możesz zdecydować się na wygolenie włosów łonowych. Do tego być może warto zastanowić się nad zrzuceniem zbędnych kilogramów – dzięki odchudzeniu będziemy wyglądać atrakcyjniej w oczach drugiej połowy, a dodatkowo uzyskamy efekt powiększenia wizualnego. A przecież oto nam chodzi, nieprawdaż?

Oceń tabletki Penis Complete

Oceń tabletki w poniższych kategoriach oraz dodaj swój komentarz.


X
Oceń tabletki PeniExpert

Oceń tabletki w poniższych kategoriach oraz dodaj swój komentarz.


X
Oceń tabletki PeniMax

Oceń tabletki w poniższych kategoriach oraz dodaj swój komentarz.


X
Oceń tabletki Penis XL

Oceń tabletki w poniższych kategoriach oraz dodaj swój komentarz.


X
Oceń tabletki Bigger Size

Oceń tabletki w poniższych kategoriach oraz dodaj swój komentarz.


X
Oceń tabletki Natural XL

Oceń tabletki w poniższych kategoriach oraz dodaj swój komentarz.


X
Oceń tabletki Megasize

Oceń tabletki w poniższych kategoriach oraz dodaj swój komentarz.


X
Oceń tabletki XtraSize

Oceń tabletki w poniższych kategoriach oraz dodaj swój komentarz.


X
Oceń tabletki SizePower

Oceń tabletki w poniższych kategoriach oraz dodaj swój komentarz.


X
Oceń tabletki Penihuge

Oceń tabletki w poniższych kategoriach oraz dodaj swój komentarz.


X
Oceń tabletki Penilarge

Oceń tabletki w poniższych kategoriach oraz dodaj swój komentarz.


X